start: end:
Fri 5/11/2018 10:00 - 20:00
Sat 5/12/2018 8:00 - 20:00

(Valtické vinné trhy 2018)

Valtice - chateau (Valtice)

Sat 5/19/2018 7:00

(Májové putování okolím modrých hor)

Trkmanka Ecocentre (Velké Pavlovice)

Sat 8/31/2018

(Podzimní slavnosti vína a dětský den)

Cross Cellar A.D. 1640 (Valtice)

Sat 9/21/2018

(Retro vinobraní a Mistrovství ve sběru hroznů)

Cross Cellar A.D. 1640 (Valtice)

Sat 11/9/2018 - Sun 11/10/2018

(Festival otevřených sklepů – Sv. Martin pod Pálavou)

Milovice, Pavlov, Bulhary, Dolní Věstonice, Horní Věstonice

Sun 12/2/2017 - Sun 12/23/2017

(Advent v Mikulově)

Náměstí (Mikulov)

Sun 12/17/2017 15:00

(Vánoční zpívání)

Valtice - chateau (Valtice)

Mon 12/17/2017
Mon 12/18/2017 14:00
Wed 12/20/2017 17:00

(Vánoční koncert - Valtický Modrásek)

Valtice - chateau (Valtice)

Tue 12/26/2017 8:00
Wed 12/27/2017 17:00

(Žehnání mladých vín s ochutnávkou)

Senior's Home (Vranovice)

Sun 12/31/2017 16:00
Wed 1/3/2018 18:00
Sat 1/27/2018 8:00

(Oranžová a biodynamická vína)

Valtice Wine Academy (Valtice)

Fri 4/19/2018 - Sun 4/21/2018

(Vinařská akademie III - Vinařství světa)

Valtice Wine Academy (Valtice)

Sat 6/1/2018

(Letní slavnosti vína a dětský den)

Cross Cellar A.D. 1640 (Valtice)

Sat 6/22/2018

(Zámecký košt vín)

Valtice - chateau (Valtice)

Sat 6/23/2018 7:30
Fri 7/19/2018 - Sun 7/21/2018

(Vinařská akademie II - Vinařství ČR)

Valtice Wine Academy (Valtice)

Fri 8/30/2018 - Sun 9/1/2018
Fri 9/20/2018

(Hudba a víno Valtice)

Valtice - chateau (Valtice)

Sat 9/21/2018

(Zámecký košt vín a burčáků)

Valtice - chateau (Valtice)

Mon 4/15/2018 - Thu 4/18/2018
Mon 10/21/2018 - Thu 10/24/2018

(Kurz Sommelier (I. část))

Valtice Wine Academy (Valtice)

Fri 3/15/2018 - Sun 3/17/2018
Fri 5/31/2018 - Sun 6/2/2018
Fri 8/2/2018 - Sun 8/4/2018
Fri 11/1/2018 - Sun 11/3/2018

(Vinařská akademie I - Kadet)

Valtice Wine Academy (Valtice)


Events

(Valtické vinné trhy 2018)

Valtice - chateau (Valtice)

Fri 5/11/2018 10:00 - 20:00
Sat 5/12/2018 8:00 - 20:00

(Májové putování okolím modrých hor)

Trkmanka Ecocentre (Velké Pavlovice)

Sat 5/19/2018 7:00

(Letní putování po vinařských stezkách Mikulovska)

Mikulov

Sat 7/21/2018 7:00

(Podzimní slavnosti vína a dětský den)

Cross Cellar A.D. 1640 (Valtice)

Sat 8/31/2018

(Retro vinobraní a Mistrovství ve sběru hroznů)

Cross Cellar A.D. 1640 (Valtice)

Sat 9/21/2018


Tip for a trip

Obelisk - memorial

Obelisk - memorial

Also known as the slap. According to folklore, the prince slapped his wife here for losing a card game...